Servis3xD Olomouc - Hubení hlodavců, mravenců

Od r. 1991 profesionálně a systémově :

  • - potravinářské a průmyslové objekty,města,obce
  • - komunální oblast,domy,obchodní řetězce
  • - profesionálně proti CoV a zbytečným absencím v práci
  • - specialista na štěnice

Deratizace - Dezinsekce - Dezinfekce

Hubení hlodavců - hmyzu – mikroorganismů

SERVIS 3xD - PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA - PŘIJATELNÉ CENY - POJIŠTĚNÍ ŠKOD NA SLUŽBY - DOPRAVA DO 40 km ZDARMA - OVĚŘENÁ DEZINFEKCE PROTI COV NOVÝM MUTACÍM NA OCHRANU ZAMĚSTNANCŮ

Roztoči

EVROPSKÁ NOVINKA V HYGIENĚ PROSTŘEDÍ

Zásah proti roztočům

Zásah proti roztočům

EVROPSKÁ NOVINKA V HYGIENĚ PROSTŘEDÍ

roztoci

Většina lidí prožije významnou část svého života ve svém domově a v práci, které by měli být zdrojem pro obnovu a regeneraci životních sil. Málokdo si uvědomuje, že to nemusí být vždy pravda. I v čistých a velmi udržovaných prostorách, které jsou staré více jak 5 roků se množí roztoči , a tak se zde může vyskytovat pro zdraví nebezpečná hranice 100 jedinců v 1 g prachu. Více riziková skupina je u objektů starých nad 10 roků a více.

Člověk si tyto roztoče pěstuje nechtěně sám - otěry jeho vlastní pokožky o různé povrchy, podlah, koberců, postelí, židlí ,stolů apod. šíří ve svém prostředí malé šupinky odumřelé kůže, kterou se roztoči živí. Šupinky zapadají do různých štěrbin a hromadí se jako potrava pro roztoče.

Pro zdraví člověka jsou nebezpeční jak živí, tak odumřelí roztoči, kteří ulpívají na částečkách prachu a jeho zvířením jsou vdechovány do plic, do sliznic a nebo probíhá dráždění kůže při spaní.

Jedná se hlavně o celé objekty v nemocnicích, školkách, školách, na VŠ kolejích, v hotelích, v kancelářích , v prostorách, kde pracují lidé mnoho hodin pravidelně, v celých domech nebo vchodech bytových družstev a domovních správách. Zde se cena vytváří až na místě po prohlídce nebo podle sdělených údajů o velikosti objektů.

Na druhém místě provádíme službu i pro samostatné byty ve společném bydlení, kde je objednávka nejméně na 4 bytové jednotky.

V místech, kde je vysoký výskyt roztočů si většinou lidé málo odpočinou, jsou nadále unaveni, ospalí, nervózní, předráždění a dost často se snaží z bytu nebo z kanceláří unikat ven na čerstvý vzduch. Vytváří se tak prostředí pro oslabení člověka, kterému následně chybí energie a narůstá celková únava.

Podle průzkumu FAO se jedná o faktor, který má vliv na celkovou nemocnost a starším lidem tento faktor v extrémních podmínkách zkracuje život.

Mezi příznaky, které si můžete sami vysledovat jsou např. chronická rýma, opakované kýchání, oteklá nosní sliznice, ucpaný nos, časté dýchání ústy s následnou suchostí, ráno máte oči vlhké, lepkavé a někdy pálí, dýchavičnost, tvorba a vykašlávání hlenů, svědivá kůže, někdy červená zarudlá kola atopického zánětu a obecně alergické reakce.

ŘEŠENÍ

A/ Úklid, větrání, vysávání 2x týdně včetně madrací, ale i tak je účinnost jen 2 – 10%. O něco se zlepší situace, když si pořídíte speciální vysavač za mnoho desítek tisíc Kč.

B/ Provedení dezinsekčního postřiku speciálním přípravkem,který nedráždí a nezanechává žádné smyslové vjemy. Jde o syntetickou formu přírodního Pyrethra s účinnou látkou Deltamehrine. Látka není v kategorii nebezpečných jedovatých látek. Účinnost zde byla potvrzená až 97%. Použitý polymer na sebe současně váže částečky alergenu, který se snadno vysaje.

POSTUP

  • Přípravek se aplikuje za provozu, aniž by docházelo k ohrožení zdraví člověka. Ideální je pokud se dělají celé bloky domů, ale není to podmínka. Aplikace je účinná i pokud se v domě ošetří i jednotlivé vybrané byty nebo kanceláře.
  • Pokud Vám záleží na ochraně zdraví , tak proveďte akci po 6 měsících znovu /2x ročně/. Prodloužíte, tak dobu na další aplikaci na dlouhé období.
  • Aplikuje se nejvíce na obvody kolem místností, kde jsou škvíry, na koberce, lze i na sedací soupravy, na podlahy a připravené matrace .

CENA

Nejedná se o mimořádně nákladnou službu než je běžná dezinsekce v domech.
Pokud nám popíšete objekt, počet bytů, kanceláří a jiných prostor, tak vám uděláme rozpočet na případnou zakázku.

Neváhejte a ozvěte se co nejdříve. Čekací doba na realizaci může být i několik týdnů.

Mikroskopická analýza

Mikroskopická analýza

EVROPSKÁ NOVINKA V HYGIENĚ PROSTŘEDÍ

Mikroskop

U klientů, kde se provádí aplikace v celých domech, kancelářských objektech nebo v ucelených objektech je zavedena na žádost mikroskopické sledování stavů roztočů formou odběru vzorků prachu a mikroskopické vyšetření roztočů .

Pokud nepřesáhne počet roztočů stanovenou normu, mohou se objekty ošetřovat po druhé aplikaci až za mnoho roků.

Klienti se stávají součástí naší trvalé zdravotní databáze.
Pro ubytovací zařízení HOTELY, PENZIONY a jiná zařízení lze po druhé aplikaci vystavit CERTIFIKÁT s platností několika roků.

protialergicky čisté prostředí

VÝSLEDEK

Zlepšení zdravotního stavu, vymizení příznaků přecitlivělosti na alergeny, zmenšení celkové únavy, nervozity a vytvoření pocitu lepší spokojenosti ve vlastním bydlení nebo na pracovišti.

Roztoči

URČENO PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA, SVJ, PENZIONY, HOTELY, UBYTOVNY, NEMOCNICE, ÚŘADY, FIRMY, ŠKOLY...