Servis3xD Olomouc - Hubení hlodavců, mravenců

Od r. 1991 profesionálně a systémově :

 • - potravinářské a průmyslové objekty,města,obce
 • - komunální oblast,domy,obchodní řetězce
 • - profesionálně proti CoV a zbytečným absencím v práci
 • - specialista na štěnice

Deratizace - Dezinsekce - Dezinfekce

Hubení hlodavců - hmyzu – mikroorganismů

SERVIS 3xD - PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA - PŘIJATELNÉ CENY - POJIŠTĚNÍ ŠKOD NA SLUŽBY - DOPRAVA DO 40 km ZDARMA - OVĚŘENÁ DEZINFEKCE PROTI COV NOVÝM MUTACÍM NA OCHRANU ZAMĚSTNANCŮ


DESATERO, JAK VYBRAT PŘES KOMUNIKAČNÍ SÍTĚ VHODNOU DDD FIRMU

Vážení zákazníci než si vyberete firmu, tak zvažte i rizika s nimiž se v rámci ochrany vlastního zdraví můžete setkat, díky tomu, že spěcháte a rychle požadujete akutní pomoc. Níže zveřejňujeme přeložený výpis z desatera, podle mezinárodního informačního článku z Pest National, kde je na prvním místě preferovaná ochrana zdraví a kvalita služeb.

 1. Nikdy se nenechejte vystresovat , když potřebujete rychlou pomoc a v klidu se rozhodujte .

 2. Hned na začátku je potřeba si ujasnit:
   A/ Chci nákup nějakého hobby přípravku
   B/ Chci pouze nějakou rychle sehnatelnou, ale neprůhlednou firmu
   C/ Chci odbornou pomoc s garancí od profesionální firmy , registrovanou i v odborném CECHU.

 3. Vždy si zjistěte jestli jde opravdu o kamennou firmu nebo pouze o hru zmást zákazníka www. stránkou, která vydrží všechno a na www nezjistíte často ani kompletní identitu . /Vyhledávání služby na internetu si může každý koupit podle toho kolik zaplatí/.

 4. VVždy musíte najít celou adresu a pokud je jedna firma pro celou oblast, tak i adresy poboček s popisným číslem pokud vůbec existují. Jinak je podezření, že se něco obchází. Firma má organizované profi zaměstnance a může vyjíždět ihned na více míst z jednoho centra nebo i kooperuje.

 5. Profesionální firma neukrývá svoje zaměstnance a nepoužívá nekvalifikované brigádníky, studenty nebo důchodce, žádejte při práci platné osvědčení k tomu, aby jste měli jistotu, že platíte za odborníka a ne za nekvalifikovaného brigádníka, jinak vás může i ohrozit při aplikací nevhodně naředěných látek.

 6. Podívejte se na www, jestli má firma svoje auta na práci i s reklamou, což je vždy výhodné . Pokud ne ,tak není něco v pořádku ?? Vozit jedy v osobním autě nelze a pronajímat si civilní vozy od nekvalifikovaných brigádníku, také nelze, kteří čekají na telefon od někoho ,kdo se často také trochu ukrývá. Výmluva na diskrétnost je zavádějící manipulace. Stačí zaparkovat ve vedlejší ulici a reklama nikomu nevadí.

 7. Vždy vyžadujte po práci podle nařízení protokol o provedené práci tak, aby jste mohli akci snadno reklamovat a nebo kontrolovat.

 8. Požadujte název přípravku v protokolu, který musí mít firma v nákupu i na skladě. Pokud dojde k nevhodné aplikaci, aby se dalo všechno prověřit.

 9. Vždy požadujte v protokolu, telefonní číslo, adresu a písemný záznam o schválené ceně za dílo, jinak budete těžko prokazovat reklamaci. Na trhu pracuje mnoho pirátů, kteří mají krásné www, ale nezjistíte zde nic, ani jejich adresy odkud jsou? a neradi často dávají doklady po práci, používají civilní auta, aby je nikdo nedohledal, výmluvou je diskrétnost a nižší cena ??což není často pravda. Taktika neidentifikovatelnosti je vždy proti vám.

 10. Než si vyberete firmu, tak se předem dohodněte na pevné ceně , žádné od ???, jinak vám hrozí zklamání při placení. Profesionální firma má buď na www ceník, který vychází z cechovního ceníku a hlavně je schopna často velmi přesně sdělit i přes telefon kolik to bude stát tak, aby jste předem věděli do čeho jdete. I velmi nízké ceny jsou často podezřelé, pokud nenavazují na ceník. Někde se musí ušetřit na kvalitě ?

Jako placená je pro akutní případy, kdy vznikají nečekané situace v průniku hlodavců do objektů, kde je jejich přítomnost neodkladná až ohrožující. Dále se vztahuje služba na neodkladné hubení Naše firma je na trhu DDD služeb od roku 1991 a za posledních 5 roků se situace s divokým neoprávněným podnikáním hodně zhoršila. Často i díky vám zákazníkům, kteří si neodpovědně vybíráte svého obchodního partnera k vaší škodě.

Pokud je DDD specialista volný, tak lze službu využít i na běžné DDD úkony s příplatkem okamžitého výjezdu.Každý měsíc se na nás obrací několik rozlobených zákazníků, kteří hledají novou pomoc, se špatnou zkušeností od tzv. odborné firmy a zbytečně musí tuto službu zaplatit ještě jednou, což není příjemné ani pro jednu stranu.